עיצוב ללא שם (5).png

שירותים

DJ Spinning

עריכה מוסיקלית ובניית פלייליסט אישי 

עריכה מוסיקלית בעסק היא בעיניי רבים מקצוע אומנותי לכל דבר ועניין.העריכה המוסיקלית היא בעצם הדבר העיקרי שיכול להבדיל בין חווית לקוח טובה לבין חווית לקוח לא טובה ואי חזרה שלו לעסק.הרבה פעמים אנחנו מוצאים את עצמנו, נכנסים לעסק, ומשהו במוסיקה מעצבן אותנו, משהו נשמע לא בסדר, חורק ולא הרמוני, קשה לנו לשים בדיוק את האצבע על מה שכל כך מפריע לנו, אבל הדבר הזה יכול הרבה פעמים לגרום לנו כלקוחות לקום וללכת או לחילופין לצאת מהחנות.עריכה מוסיקלית טובה, היא עריכה שבסופו של דבר משאירה את הלקוח יותר זמן בעסק.העורך המוסיקלי שעורך את התוכן המוסיקלי לעסק, צריך קודם כל להבין מה העסק מספק ומה הוא קהל הלקוחות של העסק. אין ספק שעריכה מוסיקלית לבר שכונתי שונה מאוד מעריכה מוסיקלית של חנות אופנה.עריכה מוסיקלית חייבת להיעשות בידי אדם שמבין חי ונושם מוסיקה, רק לאנשים כאלו יש את הכישרון והיכולת לשמור על ההרמוניה של העסק ועל הקצב המיוחד שלו.
UDJ - אתה הדיגיי

על ידי שימוש בתוכנת Virtual DJ (ברשיון) המוסיקה בעסק הופכת למסיבה. תוכנה זו היא הפתרון המוכר ביותר כיום המאפשר למחשב לבצע מיקסים (למקסס) בצורה אוטומטית. התוכנה היא מהמובילות בעולם כבר מספר שנים, גם תקליטנים חובבנים ומקצוענים משתמשים בה. תוכנת וירטואל די.ג'יי תומכת בכל הפורמטים הקיימים היום בשוק. גם בתוכנה זו כמו בתוכנה הפשוטה יותר אשר אנו מספקים יש אפשרות של יצירת פליילסטים מראש ויצירת פלייליסט תוך כדי עבודה, על מנת לשלב מגוון סגנונות יחדיו, בנוסף יש אפשרות לשלב קמפיינים פרסומיים ותוכן שיווקי בעסק.
יתרון ברור של תוכנה זו הוא השילוב של שימוש בקבצי ווידיאו  וזה הופך את וירטואל די.ג'יי לפיתרון האולטימטיבי שמאפשר לך לעשות לייב   VJ באמצעות קליפים אשר נמצאים על המחשב.

Fancy DJ
 
 
Music Equipments
מוסיקת רקע - 

 

מוסיקת רקע מתנגנת על ידי נגן פשוט או לחילופין על ידי תוכנה פשוטה וקלה למשתמש, ויכולה לשמש מגוון רחב של עסקים כגון בתי קפה, בתי אופנה, רשתות שיווק ומסעדות, ללא צורך של התעסקות מיותרת במכשיר.

 • נגן המדיה או לחילופין המחשב כוללים בתוכם כרטיס סאונד משודרג על מנת ליצור סאונד חד ונקי בבית העסק.

 • בזכות התוכנה הקלה והידידותית למשתמש יש צורך בחומרה פשוטה, דבר שמוזיל את העלות הכוללת של המערכת.

 • ממשק קל פשוט ואינטואקטיבי אשר בתוכו ישנם פלייליסטטים מוכנים מראש (לפי דרישה) או להתאים תוכניות ורצועות שירים תוך כדי ניגון.

 • באמצעות תוכנה וחיבור אינטרנט אפשר לשלב קמפיינים פרסומיים ותוכן שיווקי תוך כדי מוסיקה.

 • מספר יכולות נוספות של התוכנה:
  ניגון הפלייליסט בסדר כרונולוגי ובצורה אקראית. ( 1-2-3 , 1-3-2 )
  שילוב של מבחר פלייליסטים יחדיו ויצירת פיוז'ן מוסיקלי.
  חזרה על פלייליסט – לעולם המוסיקה לא מפסיקה, לאחר ניגון כל השירים הפלייליסט מתחיל מההתחלה.
  המערכת הממוחשבת פועלת בצורת fade in – fade out לקראת סוף השיר כבר מתחיל השיר הבא, לעולם אין שקט בבית העסק.